Portal Genç, Türkiye başta edinmek üzere dünyanın bütün ülkelerinde yayın yapmaktadırPortal Genç, Türkiye başta yapmak üzere dünyanın bütün ülkelerinde neşriyat yapmaktadır. Portal Genç'in yaptığı yayınlar içerisinde toplumsal teknoloji ve toplumsal zevk aktivitesi bulunmaktadır.
Ilkin Türkiye'bile olmak üzere toplumsal medya üzerindeki tartışmaları ve ruzname haberlerini paylaşmaktayız. 8 Temmuz 2017 senesinde Içtimai Iletişim ortamı ve Teknoloji Haberleri Platformu olarak çıktığımız bu yolda siz kalburüstü genel ağ kullanıcılarına en gır gır, en bilgili ve en dürüst selen yayını yapmaktayız. Ses seda politikamızda hiçbir şekilde aşırı politika ve politika derunermemektedir. Haberlerimiz dürüst essah ve ahlaka şayan şekilde yazılıp tüm genel ağ kullanıcılarına sunulmaktadır.
Portal Genç'te ise sizlere Teknoloji ve içtimai iletişim ortamı gündeminde ne varsa sizinle paylaşmaktayız. Tığ Portal Genç editör ve yazarları olarak Türkiye'bile ve Dünya'da tüm aktivitelerimizi sizlere en özgün halde sunmaktayız. Yazdığımız birlik kategorilerde sizlere en yerinde şekilde anlamlı, özgün, ak ve şeffaf bir yürek ile anlatmaktayız.
Bilgi, çağımızı ve geleceğimizi elden etkileyen bir faktör. Bu nedenle insanoğlu dem içinde vüruten ve değişen bilgileri izleme edebilmek sinein bazı kayıtlara ve kaynaklara ihtiyaç duymaktadır.
Portal Genç, tamda bu bulak ihtiyacını karşılık olmak namına “Geniş Yüklem, Teknolojik İçerik” sloganıyla 08 Haziran 2017‘de kurulan ve gücük hin içinde geniş kitlelerce takip edilmeyi esasaran seyrek uygulayım bilimi haberleri ve toplumsal medya haberleri sunan sitelerinden bir tanesidir.
Portal Genç genel detayları gör olarak Teknoloji Haberleri , Kumar Haberleri, Içtimai Iletişim araçları Haberleri, ve umumi zamanlarda kovuşturulmaçilerimiz yürekin eğlence haberleri kategorilerindeki hatlara taraf verilmektedir. Bunlar haricinde tekrar bu kategorilerle alakalı farklı yürekeriklerde girilmekte. burada
Hedefimiz, siz değerli teknolojik bâtınerik takipçilerine en hızlı, ciddi ve özgün haberleri sunup, bilim iktisap web sitesine göz at etmek istediğiniz konularda bilgi sahibi olmanızı sağlamaktır. www.portalgenc.com adresini ziyaret etmeyi ve bizi sosyal mecralarda takip etmeyi ihmal etmeyin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *